Medic Veterinar/Tehnician Veterinar

Job Nummer: 1

827048 Traian, Rumänien

Über uns

Societatea Fraher si-a inceput activitatea in anul 1997, axandu-se pe distributia produselor alimentare pe raza judetelor Tulcea, Galati, Braila, Ialomita, Calarasi si Constanta, acoperind un numar important de clienti. In prezent societatea Fraher Retail este formata dintr-un numar de 10 puncte de lucru.
Grupul de firme Fraher a crescut tot mai mult, ajungand sa numere in prezent aproximativ 400 de angajati dedicati obtinerii excelentei in calitatea serviciilor oferite catre clienti.

Stellenbeschreibung

Societatea angajeaza medic veterinar pentru ferma de crestere bovine din Loc.Traian, Com.Cerna, Jud. Tulcea.

Anforderungen

• Studii superioare ca medic veterinar;
• Experiența dе lucru pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
• Abilități foarte bune dе planificare, organizare și prioritizare;
• Atenție la detalii și abilități foarte bune dе comunicare;
• Cunoștinte operare calculator, pachetul Microsoft Office;